SL
EN SL

Kontakt

Schiki d.o.o.

Grajska ulica 11
3210 Slovenske Konjice

T |+386 37 57 23 50
F |+386 37 57 23 58
E| info@schiki.si

Matična št.:5558735
Davčna št.: SI78070945

Transakcijski računi:
IBAN SI56 6100 0000 8564 574
Delavska Hranilnica d.d.

Kontaktirajte nas

 *Strinjam se, da podjetje Schiki d.o.o. hrani osebne podatke, ki so navedeni v obrazcu, za interno rabo in jih uporabi za komunikacijo z menoj za potrebe oddanega povpraševanja. Uporabnik lahko kadarkoli zahteva izbris osebnih podatkov prek e-maila info@schiki.si


Komerciala

schiki-037-min

Matija Kene

Vodja komerciale
E: matija@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 56
M: +386 (0)51 324 370

schiki-032-min

Lidija Preložnik

komercialistka
E: lidija@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 55

schiki-040-min

Boris Črešnar

Komercialist
E: boris@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 52
M: +386 (0)51 606 905

Janez Lipovšek

Janez Lipovšek

Komercialist
E: janez@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 54
M: +386 (0)51 667 203

schiki-035-min

Mirjana Kos

Komercialistka
E: mirjana@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 59

Proizvodnja in servis

schiki-043-min

Miroslav Kukovič

Proizvodnja
E: proizvodnja@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 62
M: +386 (0)51 324 390

Odprema

schiki-028-min

Matic Keblič

komercialist v trgovini/skladiščnik
E: matic@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 61

schiki-024-min

Urška Zvonar

fakturni
E: racuni@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 51

Vodstvo

schiki-048-min

Miha Širca 

Direktor
E: miha@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 50

schiki-021-min

Lucija Širca

Vodja finančne in kadrovske službe
E: lucija@schiki.si
T: +386 (0)3 757 23 53
M: +386 (0)31 604 684